Czy zdajesz sobie sprawę, ile zanieczyszczeń znajduje się w rurze wodociągowej? Oraz zalety czyszczenia rur za pomocą artykułów do zamrożenia, jeśli rura przepychanie rur zamarznie, sytuacja może się jeszcze pogorszyć. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że wiesz więcej na temat metod czyszczenia oblodzonych rur. A dla tych, którzy nadal nie wiedzą, istnieje tylko jedno rozwiązanie, które należy rozważyć. Ice Piging.

Dlaczego warto rozważyć czyszczenie oblodzonych rur?

Za każdym razem, gdy otwierasz kran, myślisz, że pijesz czystą wodę. Tylko jeśli zainstalujesz filtry w swojej instalacji wodnej, nie będziesz mieć naprawdę czystej wody z przepychanie rur Warszawa kranu.

Gorzej będzie, jeśli nie będziesz regularnie czyścić rur, zwłaszcza zamarzniętych. Wewnątrz rury wodociągowej znajduje się dużo zanieczyszczeń. A jeśli jest zamarznięty, woda ma trudności z przedostaniem się przez nią. A w momencie rozmrożenia rur gruz się rozsypie i trafi do kranów. Chorujesz ty i twoja rodzina.

Wyjaśnienie Ice Pigging

Teraz możesz się zastanawiać, czym jest ice pigging. Jest to rodzaj metody czyszczenia zamarzniętych rur wodociągowych. Podobnie jak w przypadku konwencjonalnego mechanicznego odkoksowania i tłoczenia, jest to metoda, w której do czyszczenia wnętrza rur wykorzystuje się zawiesinę lodową. Złomowanie wszystkiego z rur podczas przenoszenia zawiesiny lodowej z jednego punktu do drugiego.

Instalacja wodna w domu jest zamknięta, a rury łączone są z hydrantem. Siła ta będzie wystarczająca, aby zapewnić oczyszczenie i płukanie rur po użyciu zawiesiny lodowej.

Zalety Ice Piggingu

Czy zatrudnienie firmy zajmującej się czyszczeniem rurociągów i testowaniem jakości, która przeprowadzi czyszczenie metodą Ice Piging, naprawdę przyniesie korzyści? A może chodzi tylko o to, aby upewnić się, że rury w domu są czyste?

Dobra wiadomość jest taka, że korzystanie z tej metody czyszczenia rur metodą Ice Pigging zapewnia naprawdę kilka wspaniałych korzyści. Oto niektóre z najważniejszych zalet Ice Pigging:

Będziesz miał mniejsze zużycie wody. Udowodniono, że po zastosowaniu tej metody domy zużywają znacznie mniej wody.
Ta metoda czyszczenia jest szybsza niż inne metody. Upewnij się, że nie masz tak wielu przerw w wodzie, jak w przypadku innych metod.
Nie nastąpi żadne uszkodzenie wnętrza rur. Coś, co może się zdarzyć cały czas w przypadku innych metod czyszczenia.
Ostatecznie zaoszczędzisz pieniądze na naprawie rur i zakupie filtrów do oczyszczania wody i filtrów czyszczących do swojego domu.