Zanim zaczniesz wydawać ciężko zarobione pieniądze na usługi takie jak dentystyka, księgowość, remont domu, sprzątanie domu, architektura krajobrazu lub jakakolwiek inna kosztowna praca, może się okazać, że przeszukujesz Internet w poszukiwaniu recenzji potencjalnych reviewgorilla.pl firm. Zanim oddasz komuś swoje ciężko zarobione pieniądze, mając nadzieję, że praca, którą musisz wykonać, zostanie wykonana dobrze, zdecydowanie znajdź rekomendacje online.

Oto kilka rzeczy, których należy szukać w witrynie z recenzjami firmy:

Użyj źródła, w którym recenzje są kontrolowane i monitorowane — niektóre witryny, na których każdy może opublikować recenzję, są łatwo manipulowane przez recenzowane firmy. Mogą płacić ludziom za zamieszczanie swoich pozytywnych recenzji lub zamieszczać je sami. Ważne jest znalezienie źródła, w którym witryna z recenzjami jest dokładnie monitorowana, aby zapobiec fałszywym recenzjom.

Znajdź źródło o dużym natężeniu ruchu — im więcej recenzji znajdziesz w jednej witrynie, tym lepiej możesz poczuć, że nawet jeśli niektóre recenzje są fałszywe, większość z nich jest prawdopodobnie trafna, co pomoże Ci podjąć lepszą decyzję.

Sprawdź w BBB – Jeśli nie masz pewności co do reputacji firmy, możesz skontaktować się z Better Business Bureau pod kątem wszelkich oszukańczych lub podejrzanych działań w firmie. Klienci często używają BBB do zamieszczania skarg na niektóre firmy. Chociaż, ponieważ strona jest przeznaczona głównie do składania skarg, może przedstawiać zbyt negatywną opinię na temat firmy, jeśli firma jest mainstreamowa.

Zrównoważone recenzje są lepsze — pomocne jest znalezienie źródła, w którym firma miała szansę odpowiedzieć na wszelkie negatywne recenzje. Historia ma zawsze dwie strony.