w tym niekonwencjonalne wybory i opcje dla osób z ograniczeniami dietetycznymi. Domowy tort urodzinowy to świetny sposób, aby pokazać, że Ci zależy na tak wyjątkowej topper na tort okazji!

Kliknij tytuł przepisu, aby przejść do strony przepisu, gdzie możesz zapisać przepis w Skrzynce z przepisami, dodać notatki, skomentować i wydrukować. Cieszyć topper na tort urodzinowy się!

Torty Urodzinowe

Ciasto szyfonowe pomarańczowe – pyszny deser z domowym lukrem maślanym.

Turtle Cake – pyszne ciasto składające się z półsłodkich kawałków czekolady, orzechów pekan, ciastek czekoladowych i kawałków karmelu waniliowego.

Better Than Sex Cake – z ananasem i kokosem, to ciasto jest tak dekadenckie, że nie będziesz chciał się nim dzielić, mmm, jakie pyszne. Podawaj na następnej imprezie.

Ciasto Red Velvet — pierwotnie podawane w Waldorf Astoria w Nowym Jorku, szybko stało się ulubionym ciastem całej rodziny.

Postre „Las Tres Leches” — według tego przepisu powstanie najbardziej wilgotne ciasto, jakie kiedykolwiek będziesz mieć przyjemność zjeść.

Ciasta Przyjazne Dzieciom

Rolada z kawałkami czekolady – ta pyszna bułka z ciastem jest idealna na przyjęcie urodzinowe każdego dziecka.

Ciasto Królewskie – w tym torcie jest niespodzianka, która sprawi, że stanie się hitem każdej imprezy.

Bursting Flower Cupcakes — podawaj te słoneczne ciasteczka i patrz, jak rozkwitają uśmiechy! Są słodką rozkoszą z każdym kęsem.

S’More Cupcakes – Nie ufaj swoim dzieciom (ani sobie) w pobliżu otwartego ognia? Przygotuj porcję tych babeczek, które smakują jak prawdziwe… i nie zapalają się.

Czekoholicy?

Ciasto majonezowo-czekoladowe z łatwym lukrem kakaowym – może to brzmieć inaczej, ale majonez sprawia, że ciasto jest dłużej wilgotne, więc możesz zrobić to ciasto na długo przed przyjęciem urodzinowym.

Bezmączne Ciasto Czekoladowe – Wolfgang Puck – Moje Bezmączne Ciasto Czekoladowe, tak gęste i bogate, że przypomina niemal wysublimowaną krówkę, to doskonały wybór nie tylko dlatego, że można je łatwo przygotować z dużym wyprzedzeniem, ale także dlatego, że zapewnia dekadencką przyjemność miłośnikom czekolada.

Dekadenckie ciasto czekoladowe z sosem malinowym – czekolada i maliny tworzą w tym cieście niebiańskie połączenie.