Finder V2 to duży krok naprzód w zakresie jakości obrazu i komfortu użytkowania. Czujnik termiczny charakteryzuje się wyższą czułością, a obiektyw wyposażony jest w większą aperturę. Wraz z odziedziczonymi funkcjami Finder V2 idealnie pasuje do profesjonalnego myśliwego, który wymaga doskonałej wydajności i ultraprzenośnej finder fh35r v2 konstrukcji.

W pełni ulepszona jakość obrazu

Czujnik termiczny 12µm 640×512 został ulepszony w celu uzyskania wyższej czułości termicznej, osiągając wartość NETD wynoszącą Sub 20mk. W połączeniu z powiększoną przysłoną F0,9, która pozwala na większe promieniowanie, Finder V2 jest w stanie uchwycić doskonałe szczegóły w trudnych warunkach.
Zwinny i precyzyjny LRF

Finder V2 posiada wbudowany moduł LRF o zasięgu do 800 metrów z marginesem błędu do 1 metra. Szybkość reakcji jest bardzo szybka, a dokładne wyniki dalmierza mogą być prezentowane bez opóźnień.

Wymienne baterie na 11 godzin

Finder V2 jest wyposażony w dwa akumulatory litowo-jonowe, które można łatwo wymienić nawet w ciemnym otoczeniu. Całkowity czas pracy baterii może wynieść nawet 11 godzin, a ładowarka umożliwia ładowanie w pojeździe, ciesząc się nieprzerwaną obserwacją.

Najlepszy projekt nadwozia

Finder V2 zachowuje kieszonkową konstrukcję oraz stopień wodoodporności i pyłoszczelności IP67, a jednocześnie optymalizuje materiał przycisków. Ulepszony silikonowy przycisk nadal zachowuje miękkość w dotyku w niskich temperaturach.