טיסה מאחד משדות התעופה העמוסים יותר במדינה, נמל התעופה וויליאם פ. הובי של יוסטון יכולה להיות משימה מתישה, חניה בנמל תעופה הובי אבל מציאת חניה זולה בתעריפים של נמל תעופה הובי לא חייבת להיות! נשמע לא יאומן? במאמר זה, נשתף טיפים היכן למצוא את החניה הטובה ביותר בשדה התעופה הובי וכיצד מוניות לנתב”ג למצוא את תעריפי החניה הזולים ביותר.

ראשית, חניה זולה בשדה התעופה בשדה התעופה הובי אינה חייבת להתפשר על אבטחת המכונית שלך או לחכות לנצח לשירות הסעות לשדה התעופה. יש לך את האפשרות לחסוך קצת כסף תוך כדי להבטיח שהמכונית שלך https://waytaxi.co.il/ תישאר בטוחה בזמן שאתה לא. בוא נגיד לך איך.

הזמינו את חניית הובי שלכם לפני הנסיעה

הזמנת חניה במקום הובי בשדה התעופה לפני נסיעתך תעזור לך לחסוך זמן וכסף. יתרה מכך, לא תצטרכו בערך תעריפי חניה גבוהים בשמיים ביום הטיול שלכם. למשל, סביר להניח שמקומות חניה בהובי יהיו מבוקשים מאוד בעונות השיא של נסיעות. ביקוש רב יותר יגרום לעלייה בתעריפי החניה של HOU מכיוון שהמחיר הוא פרופורציונלי לביקוש. ההשפעה של זה תורגש בעיקר על תעריפי חניה לטווח ארוך. אם אתה צריך להיות רחוק מיוסטון יותר מכמה ימים, הדבר החכם לעשות יהיה להזמין את מקום החניה שלך בהובי ברגע שהזמנת את כרטיסי הטיסה שלך מנמל התעופה יוסטון הובי. כמעט כל המגרשים המציעים חניה ליד נמל התעופה יוסטון הובי יאפשרו לך להזמין את שדה התעופה יוסטון הובי שלך חניה לטווח ארוך חודשים לפני נסיעתך. אתה תחסוך לא מעט כסף על ידי האמצעים הפשוטים של הזמנת חניית Hobby מוקדם. יש יותר מכמה אתרים ואפליקציות שיאפשרו לכם להזמין מקום חניה בשדה התעופה הובי מראש. הזמנת חניית הובי בשדה התעופה שלך מוקדם די מבטיחה שתקבל חניה זולה בשדה התעופה הובי. כמו כן, לא תצטרך להוציא כסף נוסף על Uber, Lyft או להיות תלוי בחסדי החברים או המשפחה שלך כדי להגיע לשדה התעופה.

בחר לחנות בחנייה מחוץ לאתר במגרש הובי נמל התעופה

העובדה היא שככל שהפארק שלכם קרוב יותר ליד נמל התעופה הובי של יוסטון, כך תקבלו יותר כסף בסופו של דבר. זו הסיבה שהחניה בשדה התעופה הובי היא הרבה יותר יקרה מחניה ליד שדה התעופה. חניה במוסך האדום ובמוסך הכחול, למשל, מציעה גישה נוחה לטרמינלים של שדה התעופה, אך תחזיר אותך ב-15 דולר ליום! מגרשי ה-Ecopark זולים יותר אבל הם רחוקים מהטרמינלים, ותצטרכו לקחת שאטל כדי להגיע לטרמינל שלכם. מכיוון שרוב החניונים מחוץ לאתר ב-Hobby Airport יספקו לכם הסעות חינם באוטובוס מ/אל נמל התעופה יוסטון הובי, אינכם צריכים למצוא חניה בנמל התעופה הובי כדי לחסוך זמן. למעשה, חניה במרחק קצת משדה התעופה יכולה לעזור לכם להימנע מהצפיפות ועצירות ליד המגרשים הרשמיים. זה נכון גם לחניה לטווח ארוך של נמל התעופה יוסטון הובי וגם לחניה לטווח קצר של נמל התעופה יוסטון. מגרשי החניה מחוץ לאתר Houston Hobby Airport הם בדרך כלל קצת יותר רחוקים משדה התעופה וזולים הרבה יותר. לדוגמה – החניה הזולה ביותר באתר יוסטון הובי שדה התעופה לטווח ארוך (באקופארק) תעלה לך 10$ ליום! שירות חניה, שהיא האפשרות הנוחה ביותר, תעלה לכם 28$ ליום. הפוך זאת למגרשים מחוץ לאתר המציעים פחות או יותר את אותם מתקני חניה החל מפחות מ-$4 ליום בתוספת שירות הסעות חינם לנמל התעופה! כל מה שתצטרכו לעשות הוא לנסוע למגרש ביום נסיעתכם, להציג את ההזמנה בטלפון, פשוט להחנות את המכונית ולעלות על ההסעה החופשית, שתיקח אתכם למסוף נמל התעופה שלכם בהובי. היבט חיובי נוסף של חניה בחניונים מחוץ לאתר הובי של נמל התעופה הוא האבטחה המוגברת. נוסעים רבים אומרים לנו שהם מרוצים ממאפייני האבטחה בחניונים מחוץ לאתר ליד נמל התעופה הובי. הם בדרך כלל מנוטרים 24 שעות ביממה, יש להם כיסוי מצלמה וצוות שיוכל לסייע לך בחנייה ואיסוף המכונית שלך, גם כשהמטוס שלך יוצא/מגיע